фото новый рынок электроэнергии

Тепер у Обленерго є конкуренти

Монополісти у галузі постачань енергії нарешті розділили ринок посередника між споживачем і постачальником. У 2019 році запрацювала нова модель стосунків між двома сторонами: виробник-енергопостачальник, виробник-покупець. Обленерго тепер не продає енергію споживачеві, а в цей ланцюжок введений окремий суб’єкт, через якого відбувається постачання і розподіл. Таким чином створена здорова конкуренція. Така модель характерна для країн Євросоюзу.

Що змінилося і чого чекати від інновацій

Раніше усі бажаючі вести цей бізнес повинні були відкривати свої рахунки тільки в певному банку. Потім список банківських установ розширився, що теж створило конкуренцію і поліпшило якість послуг для споживачів і постачальників.

Тепер до складу списку банків зарахований Укргазбанк. Він може відкривати спеціальні рахунки, які обслуговують ринок електроенергії. Банк розробив такі нововведення:

  1.  Спеціальне програмне забезпечення.
  2.  Можливість транзакцій цілодобово і без вихідних днів.
  3.  Умови договору і тарифна сітка зручна для усіх учасників.
  4.  Додаткові послуги і сервіси.

Усе це стало можливим завдяки Нацбанку, який переклав свої електронні системи на розширений порядок роботи. Конкуренцію в цій сфері послуг завжди дає переваги і вигоду для споживачів, які тепер самі можуть вибрати банк з вигідними договірними умовами.

Укргазбанк став обслуговувати частину постачальників енергії на початку двадцятого року. Мережа банківських відділень вже розширилася по усій Україні і нестримно росте далі. Сподіваємося, що такі нововведення будуть відчутно корисні для споживачів, а якість послуг наблизиться до європейських стандартів.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*