новый проект турецкой компании eksim

Турецька компанія побудує вітрову станцію

Стартує новий проект турецької компанії Eksim спільно з німецькою фірмою Nordex, яка є постачальником вітряних турбіни. Виконання проекту заплановане наступного року. Його реалізовуватимуть в місті Скол Львівській області.

У рамках п’ятнадцятирічного договору німецька фірма Nordex зобов’язана поставити в Україну чотирнадцять турбін для вітрових станцій. Також в цей договір включено подальше обслуговування установок.

Що планується зробити

Чиста природна енергія дуже актуальна для нашої країни, тим більше в умовах загального подорожчання енергоресурсів. Запуск вітрової електростанції дає такі переваги:

  1.  Ціна на електрику стане менше.
  2.  Можливість демпфування навантаження в пікові години.
  3.  Вироблення екологічно чиста енергія безпечна для довкілля.

Планується також відремонтувати дорогу на під’їзд в Скол. Підключати вітряки будуть до підстанції залізниці Лавочное-Т, яка теж вимагає реконструкції. Вже оголошений тендер на її відновлення.

Потужність турбін складе 67,2 МВт. Електрика від них почне поступати в українські електромережі в третьому кварталі наступного року, після закінчення електромонтажних робіт.

Турецька компанія Eksim уперше стає інвестором в нашій країні і готова продовжувати цю традицію, успішно вкладаючи у вітряну енергію. Вона впродовж п’ятнадцяти років вкладає в розвиток зеленої енергії в різних країнах. Загальна потужність побудованих вітряних і гідроелектростанцій складає близько чотирьохсот мегават на території Грузії і Туреччини.

Компанія Nordex вже встановлювала раніше вітрові турбіни в Україні. Вони успішно підключені до мережі, їх потужність близько трьохсот мегават.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*