фото энергоэффективная экономика украины

Енергоефективність за підтримки держави

У бізнесі енергоефективність допомагає різним компаніям якісно виконувати свою роботу, а деяким навіть виживати. Для розвитку будь-якого бізнесу важлива підтримка держави, стійкий процес розвитку, підвищення енергоефективності.

Енергоефективна економіка України

Планується, що розвиток нашої країни грунтуватиметься на енергоефективному бізнесі. Така тенденція не просто вплив модних тенденцій, а спосіб виживання для багатьох галузей виробництва. У Україні з енергоефективністю бізнесу склалася наступна ситуація:

  • У країні більше немає хорошої сировинної бази, недорогих енергетичних носіїв. Тому продукція з Європи починає витісняти українських виробників.
  • Європейські країни вже не перший рік розвивають енергоефективну економіку, яка підтримує і сучасний бізнес. На відміну від ЄС в Україні про це тільки заговорили.
  • Енергоефективна економіка не зможе розвиватися повноцінно без повної підтримки з боку держави і початку впровадження інфраструктурних проектів.

Під енергоефективністю криється робота по утепленню будівель, заміні старого устаткування. Багато промислових підприємств намагаються знайти ефективні джерела енергії. Незабаром на дахах кожної промислової будівлі можуть з’явитися сонячні батареї.

У сусідніх з Україною країнах бізнес глибокої переробки добре і нестримно розвивається. Сюди можна віднести машинобудування, експортний трейдинг. Енергоефективний бізнес глибокої переробки може стати потужною опорою і для розвитку нашої країни. Необхідно тільки простимулювати цю галузь і не лише вкласти в неї кошти, але і грамотно використати досвід сусідніх з нами країн. Чи вийде у сучасних бізнесменів пройти такий шлях і отримати підтримку держави, покаже час.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*