фото ладыжинская тэс

ДТЭК планує ремонт на Ладыжинской ТЭС

Нещодавно представники ДТЭК повідомили про те, що на цій тепловій електростанції почалися ремонтні роботи. Модернізація допоможе не лише оновити устаткування до початку сезону опалювання, але і підвищить потужність блоку.

Як проведуть ремонт на блоці №2

Цей капітальний ремонт – плановий і припускає ремонт блоку №2. Зараз на станції функціонують всього два блоки під номерами 1 і 3. На них доводиться навантаження в 446 МВт в загальній енергетичній системі нашої країни. Модернізація теплової станції припускає наступне:

  • Потужність блоку №2 після проведення робіт стане майже 300 МВт. Зараз же вона складає трохи більше 185 МВт.
  • Оновлення блоку було заплановане на осінній період навмисно, адже в цей час немає великої потреби в додатковій електриці;
  • Ремонт дозволить відрегулювати потужність блоку, а також протестувати його, щоб в майбутньому він стабільно працював.
  • Роботи по модернізації ТЭС імовірно продовжаться близько двох з половиною місяців. Виконувати поставлені завдання будуть співробітники самої станції спільно з працівниками підрядника.

Запланований ремонт обійдеться недешево. Передбачається витратити більше 77 мільйонів гривен на усі ремонтні роботи. ДТЭК відмічає, що оновлення допоможуть мінімізувати ризик аварій на блоці № 2 і понизять питому витрату умовного палива. Після цього також покращає якість вироблюваної енергії і підвищиться конкурентоспроможність самої теплової електростанції. За останні вісім місяців ДТЭК інвестував в ремонт устаткування, будівель і споруджень Ладыжинской ТЭС більше 1,4 мільйонів гривен. На цьому вкладення не закінчаться і теплова електростанція в цілому отримає два з половиною мільйони гривен від ДТЭК Енерго.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*