фото электростанция на крыше парковки

“Зелений” проект компанії Goodyear почав роботу

Дослідницький центр великого виробника шин Goodyear Innovation Center при співпраці з енергетичною компанією ENOVOS завершив свій перший проект по будівництву сонячної електричної станції. Всього проектів два, і обоє припускають розширення виробництва “зеленої” енергії.

Електростанція на даху парковки

Щоб сприяти скороченню викидів вуглекислого газу в атмосферу, компанія Goodyear Tire & Rubber об’єднала зусилля з енергокомпанією ENOVOS. У своєму дослідницькому центрі вони спільно створили проект по виробництву “зеленої” енергії прямо на даху парковки центру.

За участю міністра енергетики Люксембурга перший проект начал роботу у вересні 2021 року. Він припускає наступні пункти:

  •  на даху автопарковки в місті Кольмар-Берг розмістили 1500 сонячних панелей;
  •  всього вони займають 4000 квадратних метрів площі даху, тобто не займають простір на землі;
  •  потужність сонячних панелей повинно вистачати на вироблення до 657 500 кВтч;
  •  буде забезпечена постачання електричної енергії, виробленою екологічним способом, в 170 домашніх господарств.

Другий проект планується запустити вже наступного року. Загальна потужність двох проектів повинна скласти до 5 ГВтч енергії в рік. Учасники переконані, що це допоможе скоротити до 50 тисяч тонн викидів вуглекислого газу впродовж наступних 20 років.

Виробники світового масштабу все частіше беруть безпосередню участь в проектах по захисту довкілля, скороченню викидів в атмосферу, а також по виробництву “зеленої” електричної енергії.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*