фото строительство солнечных электростанций в германии

Замість вугільних резервів – сонячні електростанції

Не так давно німецький регулюючий орган Bundesnetzagentur провів черговий тендер інновацій. За його підсумками було вирішено побудувати дві інженерні конструкції, що складаються з сонячних електростанцій з системами накопичення енергії. Право на будівельні роботи було віддано транснаціональної компанії RWE. Місцем розташування енергетичних конструкцій обраний Північний Рейн-Вестфалія, а саме, землі колишніх вугільних резервів.

Нові проекти в Німеччині

Згідно з планами, зведення об’єктів почнеться влітку 2022 року, відразу після оформлення дозволу від місцевої влади. А вже в 2023 запланований запуск електростанцій.

Програма включає в себе реалізацію двох проектів:

  1.  Garzweiler – сонячна електростанція, потужністю 19,4 МВт і акумулятор енергії, ємністю 6,5 МВт годин.
  2.  Jackerath – електростанція (12,1 МВт) і накопичувальна батарея (4,1 МВт годин).

Таке розміщення електростанцій – новаторське. Раніше це місце використовували для видобутку бурого вугілля. Після закінчення видобутку провели рекультивацію, в ході якої території засипали родючим грунтом для використання в сільському господарстві.

Енергетична компанія RWE не в перший раз береться за такі проекти. В її послужному списку – будівництво, електромонтаж і експлуатація шести вітрових електростанцій, розташованих в Рейнському вугільному басейні. Крім того, підприємству належить право установки в Німеччині одного з найбільш інноваційних energy storage, потужність якого досягає 117 МВт.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*