фото фиксация тарифов на электричество

Фіксація тарифів на електрику

Вигідний фіксований тарифний план з постачання електроенергії буде діяти для деяких компаній. Ціни не піднімуться до кінця поточного року.

Пропозиція для малого і середнього бізнесу

Один з незалежних постачальників електроенергії прийняв рішення зафіксувати вартість поставки електрики для власників малого та середнього бізнесу. Цим компаніям запропонували укласти договір поставки електроенергії, який передбачає наступні умови:

  •  Вигідний тариф називається “Фіксований”, що відображає його суть. Ціна на електрику не змінюватиметься, незважаючи на багато факторів ціноутворення на ринку енергетики.
  •  Власники дрібного бізнесу можуть розраховувати обсяг своїх витрат і чітко розуміти, яку суму треба буде платити за комунальні послуги щомісяця.
  •  Ціна за договором не змінюватиметься в період з початку жовтня 2021 року і до кінця грудня. Про подовження строків поки мова не йде, адже таке нововведення практикується вперше.
  •  Вигідною пропозицією зможуть скористатися тільки споживачі групи Б (відсутність почасового моніторингу кількості споживання електроенергії).

Представники компанії відзначили, що раніше тариф на електроенергію безпосередньо залежав від ціни на закупівлю. Прайс завжди змінювався і розраховувався на добу вперед.

Висновок зручного договору реально тільки до 10 числа цього місяця. Споживач може вносити плату за електрику трьома зручними способами, один з яких він вибирає самостійно (передоплата, післяплата або внесення грошей за кожну окрему декаду).

Незалежний постачальник вже має великий досвід в постачанні електроенергії та природного газу. Для утримання постійних клієнтів представники фірми вирішили піти на зустріч своїм споживачам і дають їм можливість зафіксувати тариф на ресурс.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*