фото покупка электричества у ikea

Продаж електрики за передплатою

Вже цієї осені почне свою діяльність новий сервіс в Швеції, який буде продавати тільки екологічно чисту енергію. Подробицями того, як це буде відбуватися, поділилися представники IKEA.

Потрібно оформити підписку

Компанія вже давно виробляє електроенергію на сонячних і вітряних станціях. Для пропагування ВДЕ фірма розробила сервіс Strömma. На ньому шведи зможуть купити електрику у фірми IKEA після оформлення спеціальної підписки. Умови роботи платформи наступні:

  •  сервіс буде реалізовувати тільки екологічно чисту електроенергію;
  •  підписку легко оформити в спеціальному додатку, в якому також можна перевірити кількість спожитого ресурсу;
  •  завдяки передплаті є можливість моніторити кількість генерованого ресурсу і потім продавати електрику, яке виявляється в залишку і не йде відразу в споживання;
  •  вартість оформлення передплати поки тримається в секреті.

Кожне домогосподарство щомісяця буде вносити фіксовану ціну і ще невелику суму, яка залежить від умов споживання електроенергії. На таких умовах буде відбуватися співпраця IKEA зі шведськими передплатниками.

IKEA має сонячні батареї в одинадцяти країнах. Тому в найближчі 3-4 роки компанія планує збільшити кількість СЕС і впровадити такі проекти по всьому світу. Представники фірми впевнені, що майбутнє енергетики за поновлюваними джерелами. Вони хочуть проводити активний продаж електрики, що виробляється виключно за рахунок сонця і вітру. Це зможе мотивувати інші компанії зайнятися будівництвом таких станцій.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*