фото способы озеленения городов

TalTech і озеленення міст

TalTech спільно з представниками Естонії обговорили способи озеленення міст з використанням інноваційних технологій. Уже пропонують багато ідей, які можна втілити в життя.

Інноваційний підхід до озеленення

Вчені TalTech брали участь в дискусії на тему озеленення міст. На цьому заході також були присутні представники столиці Естонії. Міста країни можна озеленити, якщо розвивати енергоефективність будівель, ретельніше охороняти навколишнє середовище, модернізувати сферу мобільності.

Уряд Естонії, зокрема керівництво Талліна, хочуть брати активну участь в удосконаленні міст країни і подальшому плануванні розростається столиці. З цією метою треба:

  •  працювати спільно з прогресивним університетом TalTech, щоб столиця стала стабільною і розвиненою, за рахунок цього приваблювала талановитих амбітних людей;
  •  в Талліні знаходиться єдиний в країні технічний інститут, його потенціал треба використовувати для впровадження плану розвитку;
  •  запустити розробку платформи для вимірювання енергоефективності приміщень, внутрішнього клімату в них;
  •  проводити випробування спільно з вченими TalTech і моделювати зелену інфраструктуру в 3Д форматі.

Ректор технічного університету вважає, що головне завдання, яке стоїть перед студентами і викладачами ВНЗ – випередження часу. Це пов’язано з тим, що ідеї і дії, які будуть впроваджені сьогодні, дадуть результат лише через 5 років і більше. Університет спільно з адміністрацією Талліна почне впроваджувати технології та розробки в усіх сферах життя людини. Нововведення торкнуться сфери енергетики, економіки, охорони природи. Спільні зусилля адміністрації та університету позитивно вплинуть на негативні кліматичні зміни, зроблять міста зеленішою, економічніше, привабливіше для молоді. Для впровадження плану знадобиться чимало часу.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*