фото модернизация электростанций

Ремонти в енергосфері

ДТЕК “Київські електромережі” планує установку спеціальних пристроїв, які допоможуть відновлюватися електричного живлення після невеликих аварій. Також компанія планує провести ремонт енергетичних блоків на Бурштинській тепловій електростанції.

Модернізація електростанцій

За останні кілька років в Україні було проведено чимало будівельних і ремонтних робіт, мета яких – поліпшення якості подачі електроенергії для населення. Так, ДТЕК “Київські електромережі” заявила про майбутнє модернізації:

  •  До кінця поточного року в Київській області встановлять понад 160 реклоузерів. Ці пристрої істотно підвищать надійність постачання електроенергією по всій області.
  •  Для закупівлі обладнання компанія виділить понад 60 мільйонів гривень.
  •  Протягом найближчих 4-5 років планується установка більш 400 таких реклоузера на Київщині.

Електромонтажні роботи по установці реклоузерів – необхідний захід, так як ці пристрої будуть автоматично відновлювати постачання електрикою після поломок і аварій. Крім цього реклоузери транслюватимуть диспетчерам стан енергомереж.

На Бурштинській ТЕС ДТЕК також планує провести оновлення до початку опалювального сезону. У планах інвестувати понад 500 мільйонів гривень в ремонт енергетичних блоків, різного устаткування, будівель. Вже завершено ремонт 3 енергоблоків. До кінця року оновлять ще три. На електромонтаж вже витрачено близько 225 мільйонів гривень. Керівництво Бурштинської ТЕС зазначає, що роботи з модернізації підвищили надійність постачання електроенергією. До того ж зросла генерація. За останні півроку в мережу подали близько 4 мільярдів кВт / год, а це на 150 мільйонів більше, ніж було заплановано.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*