фото ремонтная кампания ДТЭК

Ремонтна кампанія ДТЕК

Як підготовчих заходів до початку сезону опалення ДТЕК Енерго почала проводити ремонтні роботи на деяких теплових електростанціях. Уже вдалося здійснити модернізацію на шістнадцяти блоках з двадцяти восьми запланованих.

Фінансові вкладення ДТЕК Енерго

Осінньо-зимовий опалювальний період буде проходити успішно для українців, якщо всі теплові електростанції зможуть працювати стабільно і безаварійно. З цією метою і проводяться ремонтні роботи на енергетичних блоках. Вже відомі подробиці цієї масштабної кампанії:

  •  Модернізація обладнання вже відбулася на Придніпровській, Бурштинської, Курахівській, Луганській, Запорізькій, Криворізькій і деяких інших ТЕС.
  •  ДТЕК Енерго витратила суму понад 800 мільйонів гривень для здійснення задуманого плану. В сумі вони хочуть вкласти більше двох з половиною мільярдів гривень до кінця поточного року.
  •  Планується також провести ремонт на п’яти енергетичних блоках (Запорізька (3-й), Бурштинська (11-й), Придніпровська (10-й), Курахівська (4-й) і Добротвірська 98-й)). Потім в черзі стоять ще вісім теплових електростанцій з окремими блоками.

Представники ДТЕК Енерго поділилися своїми напрацюваннями з цього проекту. Було відзначено, що компанія завжди намагається ґрунтовно підходити до підготовчих заходів, щоб опалювальний сезон проходив комфортно для мешканців країни. Всі свої зобов’язання компанія виконує регулярно, незважаючи на світову кризу і деякі заборгованості по рахунках.

Ремонтна кампанія в цьому році стала доступною через нормалізації ситуації на ринку електроенергії. Стабільність в цій сфері дала можливість виділити необхідну суму для здійснення ремонту на енергетичних блоках. Такі заходи дозволять українцям безперебійно отримувати опалення і світло протягом всього календарного року.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*