фото электроэнергия на острове сифнос

Острів Сіфнос отримує енергонезалежність

Поєднання вітряної енергетики і гідроелектростанцій повністю задовольнить всі потреби в електроенергії на невеликому острові Сіфнос в Адигейському морі з населенням 3000 чоловік. Місцевий енергетичний союз розробляє гібридний проект фотоелектричної системи. Також передбачається зробити Сіфнос новатором – буде забезпечено 100% енергоспоживання з природних джерел.

У населення буде досить електроенергії

Чотири вітряні турбіни з потужністю в 3 МВт кожна, будуть основним джерелом генерації. Надлишкова енергія зможе зберігатися на гідроелектростанції потужністю 860 МВт, яка також буде виконувати роль накопичувача. Такого запасу енергії вистачить на 16 днів безперебійного забезпечення. У майбутньому планують встановити додатковий енергоефективний сонячний генератор. Таким чином до складу комплексної електростанції будуть входити:

  • вітряні турбіни;
  • гідроелектростанція-накопичувач;
  • сонячний генератор.

Під час зниженого попиту на електроенергію гідроелектростанція зможе перекачувати морську воду в верхній резервуар об’ємом 1, 1 млн метрів кубічних, розміщений на висоті 332 метра. Морська вода необхідна при виробництві електроенергії, щоб перекрити відсутні потужності при слабкому вітрі. Також планується встановити 4 турбіни Пелтон із загальною потужністю в 8,74 МВт і 12 відцентрових насосів в 10,28 МВт.

Можливе місце розміщення інноваційної електростанції планується на північно-східному узбережжі далеко від населених пунктів і туристичних місць.

Спосіб життя на невеликих островах Греції може зазнати суттєвих змін завдяки енергоефективним проектам в сфері зеленої енергетики. В даний момент на острові використовують в основному дизельні генератори, і рахунки за електроенергію субсидує держава.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*