фото завод турбоатом

Очікується масштабна реконструкція Хмельницької АЕС

Після затвердження парламентом нового закону про добудову енергоблоків номер три і номер чотири на Хмельницькій АЕС почалися будівельні роботи по зведенню тимчасових перекриттів. У прес-службі НАЕК “Енергоатом” уточнюють, що до цього проекту залучені кращі кадри із Запоріжжя.

Установка української турбіни

Одна з головних проблем в добудові 3-го і 4-го блоку ХАЕС – інтеграція нового обладнання в існуючі будівельні конструкції. Після детальної обробки інформації менеджмент електростанції прийняв рішення про встановлення турбіни виробництва АТ “Турбоатом”.

Вибір був схвалений, незважаючи на те що досвіду експлуатації цих турбін на енергопідприємстві немає. Однак необхідні напрацювання є на Запорізькій і Південно-української електростанціях.

Турбіни Харківського заводу “Турбоатом” показали себе як якісні, надійні і перспективні. Комплексне застосування енергообладнання дозволить в майбутньому підвищити потужність енергогенераторів до 110% від існуючих потужностей. Величезний плюс вітчизняних турбін – можливість стабільних оперативних комунікацій з національним виробником з питань монтажу та введення в експлуатацію.

АТ “Турбоатом” планує стати постачальником всього комплексу обладнання:

  • турбоустановки;
  • електрогенераторів;
  • систем управління, контролю і регулювання;
  • допоміжного обладнання машинних залів.

Харківський гігант турбінного виробництва – лідер вітчизняного енергомашинобудування і відмінно зарекомендував себе на міжнародному ринку.

Кабінет міністрів України включив будівництво двох енергоблоків ХАЕС до переліку пріоритетних проектів до 2023 року.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*