фото оснащение полицейских участков солнечными электростанциями

Поліцейські ділянки на сонячній енергії

На початку літа у Відні був прийнятий закон, який передбачає розширену експлуатацію «зелених» джерел енергії. Для початку революції в сонячній енергетиці необхідно лише погодити кілька супутніх постанов.

Які зміни торкнуться поліцейських ділянок?

Міністр внутрішніх справ Австрії планує зробити поліцейські ділянки більш незалежними в плані постачання електроенергією. На першому етапі приблизно в 100 офісах встановлять сонячні електростанції. Про це чиновник повідомив на прес-конференції з регіональним економічним радником і секретарем з питань клімату.

Ініціативу підтримали компанії BIG і ARE, які керують нерухомістю в країні. В рамках розробленої програми буде розглянута не тільки можливість використання сонячних електростанцій на ділянках, але і способи її зберігання.

Проте електромонтажні роботи по впровадженню альтернативних джерел енергії займуть роки. Зараз влада співпрацює зі збройними силами для захисту їх від відключень електрики. Це необхідно, як мінімум, з двох причин:

  1. Потрібна заправка службового транспорту екстрених служб.
  2. Не обійтися без використання аварійних електрогенераторів.

Підраховано, що відключення електроенергії на території всієї держави буде коштувати більше мільярда євро на добу. Масштаби цих витрат добре зрозумілі в порівнянні з витратами на ізоляцію підприємств через поширення коронавирусной інфекції. Вони становили 1,7 мільярда євро в тиждень.

Незважаючи на значні витрати, оснащення поліцейських ділянок сонячними електростанціями принесе багато переваг в довгостроковій перспективі. Це пов’язано не тільки з економією і турботою про навколишнє середовище, але з розширенням спектра можливостей офісів поліції. 

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*