фото майнинг-фермы ворующей электроэнергию

Майнінг-ферма

Служба безпеки України знайшла компанію в Вінниці, яка привласнювала електрику. Цей ресурс був необхідний їй для майнінгу криптовалют та інших махінацій.

Майнінг-ферма на Вінничині

Постачання електроенергії у Вінницькій області було під загрозою через так звану Майнінг-ферму. Це виявилася IT-компанія, яка займається розвитком штучного інтелекту та іншими проектами. Юрист цієї фірми звернувся до співробітників ЗМІ з проханням правдиво висвітлити ситуацію в пресі. Справа в тому, що СБУ заявила про розкрадання електроенергії з метою проводити махінації з криптовалютою. За їх словами такі маніпуляції поставили під загрозу постачання електроенергії населенню області. За словами адвоката дана інформація є неправдивою і вимагає коригувань. Пояснення такі:

  • ММІ Engineering (так називає IT-компанія) раніше підписала офіційний договір з Вінницьким обленерго, за яким буде відбуватися регулярна поставка електрики.
  • Цей важливий ресурс IT фірма отримувала законно і регулярно платила за нього, отримуючи комерційний офіційний рахунок.
  • ММІ Engineering також орендувала офісну будівлю у обленерго. У цій будівлі і стався обшук, який провела Служба безпеки України.

Журналісти з’ясували, що вищезгадані договори на оренду приміщення і постачання електроенергії в дійсності існують. Представникам ЗМІ не вдалося вивчити дані документи більш детально. Фірма ММІ Engineering не побажала коментувати, чому саме займалася їхня компанія. Вони лише повідомили, що дії СБУ заморозили їх діяльність. Також було отримано збиток від конфіскації обладнання, а інвестори з інших країн тепер не довіряють українській IT-компанії. Через цих величезних збитків було подано позов до Київського суду на СБУ за їх неправомірні дії. Поки що йдуть розгляди, і засідання суду ще не відбулося.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*