повышение спроса на энергоэффективные многоэтажные дома

Попит на енергоефективність

В Україні простежується підвищення попиту на енергоефективні багатоповерхові будинки. Це дозволить жити комфортно, економити і піклуватися про навколишнє середовище.

Потреба в енергоефективності

Після закінчення 2020 року з’ясувалося, що майже 40 відсотків покупців нових квартир склали люди у віці від 25 до 35 років. Енергоефективність стала для них одним з найважливіших критеріїв при виборі житла. Люди нового покоління всерйоз сприймають екологічність і можливість економити. Також українцям зрозуміло, що енергоефективні будинки надійні, комфортні і будуть більше коштувати в разі перепродажу.

Будівельникам доведеться непросто, адже зводити будинки з високою енергоефективністю складно. Перед ними стоять такі завдання:

  • застосовувати тільки інноваційні матеріали, нові методики;
  • звертати увагу на всі деталі багатоповерхового будинку, як великі так і невеликі (дах, фундамент, всі сполучні їх компоненти);
  • комплексний підхід до будівництва повинен створювати зручність, безпеку, низькі витрати на комуналку в майбутньому;
  • продумувати всі нюанси споруди так, щоб це дало можливість економити електрику.

Потреба в будівництві енергоефективних багатоповерхівок зростає. Тому будівельники освоюють нові методики, вони включають розумні продукти в монтаж будинків, що дозволяє зробити квартиру безпечніше. В освітлювальних приладах встановлюють таймери, фотоелементи та інші компоненти для економії грошей.

Енергоефективність підвищується також і за рахунок установки світлодіодних або галогенних лампочок. Герметична система вентиляції не накопичує всередині будинку шкідливі речовини. Ці складові формують енергоефективні та безпечні для життя будинки.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*