электромонтажные работы в германии

Зелена електролінія в Німеччині

На Північному морі незабаром з’явиться лінія електропередач нового покоління. Таку лінію називають зеленою, так як по ній будуть швидко передавати електрику, вироблену вітром.

Зелена електролінія

Новий проект 30-ти метрової лінії електропередачі поки що тільки планується в Німеччині. Електромонтажні роботи почнуться в 2023 році чи максимум на початку 2024 року. Що ж ще відомо про майбутнє інноваційному проекті:

  • зелена лінія з’явиться на території Північної Рейн-Вестфалії поблизу Північного моря;
  • отримана електроенергія буде безпосередньо транспортуватися в Рейнську область, яка давно потребує таких поставки;
    про новий проект заявило Федеральне агентство Німеччини;
  • здійснювати будівництво ліній електропередач буде фірма Amprion, яка планує повністю завершити монтаж за три роки.

Уже вдалося узгодити з урядом точний маршрут, по якому проляже зелена лінія. Електрична траса матиме ширину коридору близько одного кілометра. Початок її стартує в Остерате, а завершення на станції в місті Бергхаймі. За розрахунками компанії-підрядника Amprion будівництво електролінії зачепить більше двох тисяч фермерських угідь, які знаходяться поблизу. Було заявлено, що фермерам повністю компенсують втрачені ділянки в грошовому еквіваленті. Також вони отримають кошти за втрачений урожай в обсязі трьох років, який раніше отримували з цих територій.

Фахівці оцінили масштаби майбутнього будівництва і вважають, що обійдеться цей проект в більш ніж два мільярди євро. Тому можуть підняти вартість електроенергії і тарифи для населення.

Раніше вже обговорювалося, що перехід на екологічну електроенергію є досить витратним процесом. Але в майбутньому це стане надійним джерелом вироблення і постачання електроенергії від поновлюваних джерел.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*