фото специальность энергоэффективность в ХПИ

Нова спеціальність: ХПІ розширює можливості

Національний технічний університет «ХПІ» анонсував старт набору на нову спеціальність «Енергоефективність та комп’ютерна хімічна інженерія». Для студентів цього напрямку відкривається унікальна для України можливість освоїти IT-навички і набути знання в області енергозбереження.

Детальніше про спеціальності

Нова програма – продукт плідної співпраці кафедри інтегрованих технологій, процесів і апаратів (ІТПА) ХПІ та Інституту науки і технологій Манчестерського університету. Головною її метою є відкритий доступ до академічних знань про енергоефективність, рівень яких відповідає розвиненим західним країнам. Під час навчання майбутніх фахівців очікують:

  • численні практичні завдання;
  • лабораторні роботи з використанням сучасного обладнання;
  • комп’ютерна практика;
  • олімпіади та тренінги;
  • прикладне вивчення енергоаудиту та прийомів альтернативної енергетики.

Крім того, для студентів передбачена участь в міжнародних проектах, а також створення стартапів, які дозволять поповнити резюме і побудувати кар’єру. Навчання і підготовку проводитимуть викладачі-практики з досвідом роботи на виробництві та IT-сфері.

Серед глобальних проблем, з якими зіткнувся світ, лідируючі позиції займає вичерпність і нестача енергетичних ресурсів. Тому Україна, як і інші країни, відчуває гостру потребу в кваліфікованих фахівцях, які збудують стратегії ефективного управління енергозапасами.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*