фото торжественное открытие ВЭС

У Запорізькій області відкрили вітряну станцію

Альтернативна енергія займає все більше місце в української генерації. Західні країни вже давно користуються “зеленими” джерелами і не вважають це нововведенням. У нашій країні ВДЕ все ще в новинку, і відкриття вітряної станції поблизу села Надеждине стало великою подією. Компанія Eurocape Ukraine I – член УВЕА (суспільство, яке займається розповсюдженням вітряних проектів і їх захистом) стала дієвим важелем у відкритті Запорізької вітряної станції.

Чого очікувати після запуску

Запорізьке вітроенергетичне підприємство з амбітними планами. На сьогоднішній день ця станція найбільша в нашій країні. Вона забезпечить енергією в цілому близько 780 тисяч будинкових господарств. Зменшення вмісту вуглекислого газу в атмосфері скоротиться на 4,86 мільйонів тонн. Директор Euroсape Ukraine I представив три ключові напрямки компанії:

  1. Фискальное. Підприємство – постійний платник податків, наповнення бюджету міста та країни. Організація нових робочих місць.
  2. Социальное. Створення близько двадцяти соціальних проектів, вартість яких приблизно 1 мільйон доларів.
  3. Экологическое. Тісна співпраця з екологами в процесі побудови вітряків. Контроль відповідності їхніх рекомендацій.

Голова обладміністрації подякував представникам компанії за втілення в життя цього проекту. Він зазначив, що хоча будівельно-монтажні роботи проводилися в період розпалу COVID -19, вони успішно завершилися в термін. Тепер у зеленої енергії на Україні велике майбутнє.
Станція стала зразком європейських нормативів будівництва і витримала всі щаблі перевірки і тестування. Пропускна здатність ВЕС близько 98 мегават, в її склад входить двадцять сім вітряків в 3,6 мегават. Висота кожної конструкції – 110 метрів, діаметр ротора – 137 метрів. За розрахунками природна енергія живитиме на першому етапі близько 170 тисяч домогосподарств.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*