фото компания BP делает розничные поставки электроэнергии

Британська компанія починає роздрібну поставку

Відома британська компанія ВР планує отримати дозвіл на реалізацію електроенергетичного роздрібного бізнесу в кількох американських штатах. Згідно з поданою заявкою корпорація збирається постачати електроенергію приватним користувачам Огайо, Пенсільванії, Техаса, Іллінойсу і Каліфорнії.

Як BP реалізує плани?

Нагадаємо, що ця фірма – одна їх основних представників оптової торгівлі енергії на північноамериканському ринку. Раніше концерн роздрібної поставкою не займався. BP Retail Energy – це нова дочірня компанія, яка тепер повинна вийти на той же рівень продажів, що і місцеві комунальні установи. У заяві йдеться, що підприємство розраховує на подальшу пряму реалізацію електроенергії побутовим користувачам, промисловим і комерційним проектам. Як основні джерела генерації корпорація вказує наступні:

  • вітрові електростанції (наземні, морські);
  • сонячні станції;
  • газова електростанція в штаті Індіана.

Відзначимо, що морські вітрові станції на східному узбережжі США розробляються спільно з норвезькою компанією Equinor. Повідомляється також про те, що в планах BP значне збільшення потужностей відновлюваних джерел енергії та обсягів продажів електрики до 2030 року. Представники корпорації заявляють про перекваліфікацію фірми в інтегровану енергокомпанію, мета якої – вирішення питань конкретних клієнтів.

Одним з напрямків фірми в сторону роздрібного бізнесу можна вважати і послуги зарядки електромобілів. При цьому, на розвиток приватної торгівлі енергією орієнтовані та інші конкуруючі європейські компанії. Про це говорять недавно затверджені ними великі програми трансформації

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*