фото поставщик электроэнергии для бизнеса

4 прості ради як вибрати електропостачальника

З недавніх пір вибирати постачальника електроенергії для свого підприємства можуть представники середнього і малого бізнесу, а не тільки великі компанії. Це стосується організацій різних сфер діяльності. Як фірмі вибрати незалежного постачальника розповідають фахівці ЕнергоХ.

Критерії вибору

Процес визначення компанії для постачання енергії простий. Щоб легше зорієнтуватися в питанні співпраці, треба звернути увагу на наступні показники:

  1. Стабільність і авторитетність. Обов’язково перевіряйте інформацію про компанію, її досвід роботи, число клієнтів, обсяги поставок.
  2. Ціни. Порівнюючи пропозиції, не піддавайтеся на найнижчі тарифи, а враховуйте який комплекс послуг і на якому рівні надає конкретна фірма за вказану ціну. Оцінюйте роботу постачальника електроенергії комплексно.
  3. Качество обслуживания. Скорость и продуктивность предоставления консультаций и поддержка клиентов – значительный фактор для представителей бизнеса. Важно наличие дистанционных каналов обслуживания, что позволяет значительно экономить время.
  4. Додаткові послуги. Тенденції ведення бізнесу диктують свої умови і ключове серед них – багатофункціональність. Зручним буде співпраця з постачальником, який надасть підприємству кілька суміжних послуг. Наприклад, енергоаудит, теплове обстеження, аналіз повітря.

За порадою ЕнергоХ треба враховувати рівень організації роботи онлайн-каналів. Також перевага – персональний менеджер, а також налагоджений електронний документообіг. Серйозна компанія обов’язково має власний офіс, частіше в декількох містах. Актуальними для підприємців будуть і послуги підвищення енергоефективності, які пропонують деякі фірми.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*