фото местонахождение новой ветровой станции

Починається будівництво вітрової станції в Трускавці

У невеликому населеному пункті поблизу міста Трускавець незабаром почнуть будувати нову вітрову електростанцію. Цей проект обійдеться приблизно у п’ятдесят шість мільйонів доларів.

Вітрова станція Орова

Жителі села Орів, яке розташоване у Львівській області поблизу Трускавця, незабаром будуть свідками будівництва найпотужнішої вітрової станції. Завдяки цьому проекту підвищиться енергозбереження, так як джерело вироблення енергії відноситься до поновлюваних.
Уже відомі такі подробиці про умови монтажу нового об’єкта:

  • потужність вітрової електростанції складе більше 50 МВт;
  • фірма “Еко-Оптіма” бере на себе всі електромонтажні роботи і витрати;
  • Оровская вітрова електростанція складатиметься з семи повноцінних вітряків, а розташуються вони на гірському хребті.

У березні цього року влада міста Трускавець і фірма “Еко-Оптіма” підписали угоду, після чого почнуться будівельні роботи. Компанія-забудовник пообіцяла місцевим жителям не тільки допомогти з ремонтом доріг, а й створити нові робочі місця, забезпечувати електроенергією будинку і підприємства на вигідних умовах, а також справно платити податки в місцевий бюджет. Крім цього, “Еко-Оптика” гарантувала, що вироблення електроенергії буде екологічно безпечним для всіх жителів Орова. Також було прийнято рішення побудувати хорошу дорогу, яка буде вести до населеного пункту. Це потрібно для того, щоб була можливість завозити будівельні матеріалу для майбутньої ВЕС. Місцева влада коментує, що проект стане найбільшим в історії регіону. Він вражає своїми масштабами, а також загальною сумою фінансових вкладень.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*