фото в Австралии будут строить ГЭС

Гідроакумулююча електростанція в Австралії

Штат Квінсленд, який знаходиться в Австралії, незабаром матиме нову гідроакумулюючу електростанцію. Будівництвом займеться фірма Genex Power, а гроші вкладе компанія ARENA.

Вперше за сорок років

Перший раз за останні сорок років в Австралії почнеться монтаж енергообладнання для нової гідроакумулюючої станції. Про неї відомі такі подробиці:

  • Потужність нового електричного об’єкта буде дорівнювати 250 МВт, а ємність 2 тис. МВт * год.
  • Територіально станцію побудують поруч з вже працюючої СЕС Kidston (потужність 50 МВт).
  • Це буде перший проект, який націлений на підтримку спільного вироблення електроенергії вітровими і сонячними станціями.
  • ГАЕС зможе генерувати надійну і недорогу енергію з поновлюваного природного джерела.
    Будівництво почнеться в місці, де раніше знаходився золотий рудник. Його кар’єри послужать резервуаром для майбутньої електростанції.
  • Компанія ARENA реалізує фінансування даного проекту. Вона готова виділити майже 50 мільйонів доларів.

Фірма ARENA вже давно займається розвитком відновлюваних джерел енергії, Директор компанії зробив акцент на тому, що такі електростанції давно не будували в країні. Всього в Австралії функціонує три найбільші гідроакумулюючі електростанції.

У фінансовому питанні ARENA отримає підтримку від спеціального австралійського фонду. Це буде пільговою позикою коштів у розмірі більш ніж шестисот мільйонів доларів. Всього нова ГАЕС вимагає вкладення близько 770 мільйонів доларів, яких вистачить не тільки на будівельні роботи, а й на розвиток інфраструктури передачі електроенергії, що виробляється.

Початок монтажних робіт за проектом заплановано на першу декаду квітня поточного року. Будівництво триватиме близько трьох років, і вже в 2024 році в Австралії почне роботу четверта гідроакумулююча електростанція.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*