фото леса для производства электроэнергии

Електроенергія з дерев: австрійський проект

В Австрії знаходиться велика кількість лісів, вони складають практично п’ятдесят відсотків від загальної території країни. Уряд прийняв рішення ефективніше застосовувати цей природний ресурс для вироблення електрики.

Оригінальний австрійський проект

Підвищувати енергоефективність за рахунок вироблення електроенергії з відновлюваних джерел намагаються все європейські країни. Австрія теж не стоїть осторонь від модної тенденції. В її розпорядженні знаходиться багато деревних насаджень, які можна використовувати більш ефективно. Що відомо про новий проект:

  • дерево – відмінна сировина для виробництва електроенергії, навіть без паралельного використання енергії сонця або вітру;
  • вироблення електрики з деревної біомаси стане можливою вже до кінця поточного року, як тільки відповідний законопроект ухвалить уряд Австрії;
  • підприємці сільськогосподарської сфери зможуть засновувати енергетичні об’єднання, які і будуть займатися переробкою дерева і виробництвом енергії.

Уряд країни недавно завершило розробку нового закону, який передбачає активний розвиток всіх відновлюваних джерел електроенергії. Цей документ є поправкою існуючих законів в енергетичній сфері країни. У березні цього року відбудеться нарада міністрів, на якому новий законопроект буде затверджений. Після цього його передадуть на розгляд у парламент. При позитивному результаті розгляду, нові правила почнуть діяти вже через кілька місяців.

Австрійський проект передбачає активне використання не тільки енергії сонця, вітру, води, а й застосування деревної біомаси і біологічного газу. Держава обіцяє вкладати кошти в розвиток цієї сфери і всіляко підтримувати такого роду спільноти та об’єднання.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*