фото ветропарк в море

Морський вітропарк в Великобританії

Новий морський вітровий парк з’явиться поблизу, берегів Англії. Про це заговорили представники однієї з філій всесвітньо відомої фірми Siemens Energy AG. Ця компанія отримала право на монтаж вітряків, проект вимагає фінансування на суму дев’ять мільярдів доларів.

Як пройде будівництво?

Новий енергетичний вітровий комплекс з’явиться біля східного узбережжя Британії. У планах збільшити вироблення електроенергії до 3,1 ГВт. Siemens вважає, що виробляється ресурсу буде достатньо для повного забезпечення електрикою більше двох з половиною мільйонів житлових будинків. Таких потужностей можна буде досягти вже через 5 років. Що ж відомо про цю велику вітрову станцію:

  1. Фірма ScottishPower Renewables буде здійснювати контроль монтажу енергосистем. Її фахівці проконтролюють будівництво та підключення вітряків, а також здійснення подальших поставок електроенергії.
  2. Працівники фірми Iberdrola займуться експлуатацією всіх об’єктів на вітрової електростанції.
  3. На узбережжі Великобританії привезуть понад двісті вітрових генераторів. Потужність одного такого вітряка складає 14 МВт.
  4. Проект дасть можливість отримати нові робочі місця, а саме більше 3 тисяч тимчасових місць для роботи і сто місць на постійній основі (в основному для інженерів).

В даний момент проходять фінальні узгодження майбутнього будівництва вітропарку в Британії. У разі позитивного рішення всіх державних регуляторів електромонтаж може початися вже на початку 2023 року, а завершення планується через три роки. Вже через 20 років цей вітропарк забезпечуватиме електроенергією більше 7% від загальної потреби всієї Британії.

Творці проекту відзначають, що в наш час офшорна енергетика є перспективною галуззю. В майбутньому це стане найдешевшою і вигідною формою вироблення електроенергії. Вітрова енергетика тепер стабільно генерує близько 20% цього ресурсу.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*