фото требуется минимальная энергоэффективность

Мінімальні вимоги до енергоефективності

Нещодавно уряд нашої країни встановив найпростіші вимоги до енергоефективності споруд. В даний час пройти енергоаудит і модернізувати багатоповерхівки буде ще простіше.

У чому переваги?

Нещодавно міністр розвитку громад і територій України зробив заяву з приводу нововведень у сфері енергетичної ефективності. Тепер впровадження мінімальних норм стане вигідним не лише державі, а й жителям України. Ці дії допоможуть першим економити державні економічні ресурси, а жителям зменшити рахунки за комунальні послуги. Також було обговорено, що мінімальні вимоги стосуватимуться зведення нових будинків або реконструкції та капітальних ремонтів на вже давно побудованих об’єктах. За цим планом можна буде відремонтувати старі дахи, стіни, а також різні інженерні системи.

Нововведення дадуть можливість здійснювати термомодернізацію житлових будинків поступово. Власники зможуть якісніше і ефективніше спланувати свої дії, заздалегідь затвердити бюджет. Кожна багатоповерхівка за підсумком робіт повинна мати клас енергоефективності “С” або ж вище. Міністерство також надало список особливих будівель, на які не очікується поширення найпростіших стандартів енергоефективності. До них відносяться:

  • житлові приміщення індивідуального користування;
  • важливі споруди, які застосовуються в сільськогосподарських і промислових цілях;
  • отдельные объекты для транспорта, энергетики, обороны нашей страны;
  • виконання будівельних робіт, відновлення деяких будівель і споруд при ліквідації збитків, завданих аваріями та іншими факторами.

Станом на перше січня поточного року енергосертифікат отримали більше шести тисяч будинків. З них трохи більше сорока відсотків відносяться до найнижчого класу енергоефективності “G”, а до найвищого “А” тільки 1,4 відсотка.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*