фото частные сэс

Зростає число приватних сонячних станцій

Все більше українських домогосподарств встановлюють сонячні панелі. Їх уже понад двадцять сім тисяч по всій країні. У планах ввести в експлуатацію ще не одну СЕС в різних областях і містах.

Поява нових СЕС

Багато власників приватних будинків завершують електромонтаж сонячних панелей. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження розповідає подробиці впровадження нових сонячних електростанцій в нашій країні:

  • за третій квартал поточного року більше двох тисяч домогосподарств почали користуватися сонячними батареями;
  • по всій Україні їх налічується трохи менше 28 тисяч;
  • потужність всіх нових сонячних станцій становить 712 МВт;
  • в третьому кварталі поповнення СЕС склало близько 8 відсотків, а це більше 50 МВт;
  • інвестиції в розвиток сонячних панелей більш п’ятисот мільйонів євро (за останні п’ять років починаючи з 2015 року).

Держагентство задоволено розвитком цієї сфери. Вважають, що поява нових сонячних панелей – вагомий внесок у становлення енергетичної незалежності нашої країни. Крім цього, “зелена енергетика”, яка так популярна у всьому світі, отримує великий поштовх у розвитку, у неї з’являється можливість конкурувати з іншими галузями.

Приватні СЕС також активно розвиваються. Тільки за останні 6 місяців поточного року було запущено близько 1300 нових станцій. Вони були підключені до операторів систем розподілу.
Також відслідковується рейтинг областей, які найактивніше застосовують енергію сонця. Серед явних лідерів Дніпропетровщина, Тернопільщина, а також Київська, Івано-Франківська області та Закарпаття.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*