фото вернут деньги по переплатам

Незабаром повернуть гроші за електрику

Енергетичний регулятор заговорив про відшкодування коштів за електрику, які були переплачені до початку 2019 року. Цим процесом займуться оператори систем розподілу (ОСР).

Через поділ обленерго

Споживачі повинні отримати свої гроші до початку літа 2021 року. В ході розділу обленерго утворилися переплати за електрику, які необхідно віддати споживачам. У жовтні поточного року відбулося чергове засідання НКРЕКУ. Рішення було винесено на основі законопроекту від березня 2018 р. Тоді змінилися правила роздрібного ринку і умови, за якими тепер здійснюється поставка електроенергії. Відповідна інформація незабаром буде опублікована на офіційному сайті енергорегулятора, де будуть враховані всі зауваження та пропозиції:

  • оператори систем розподілу зобов’язані виконати всі дії для того, щоб здійснити повернення грошей користувачам до 2021 р .;
  • відшкодування отримають ті, у кого є заборгованість по електроенергії на особистих рахунках;
  • виходячи зі скарг споживачів, ОСР не виконали свої зобов’язання по поверненню коштів.

Після анулювання ліцензій у постачальників за регульованим тарифом, оператори систем розподілу стали правовласниками їх функцій, проте не в повній мірі виконали умови договорів поставок. Комісія, яка розслідує такі проблеми, вважає цю ситуацію неприйнятною. Через невиконання умов договорів може виникнути соціальна напруга.

Побутові споживачі також активно скаржаться на те, що оператори систем розподілу обмежують потужність використання електроенергії на деяких об’єктах. Виходячи з цієї інформації, ВСР повинні узгоджувати певну форму споживання електрики. Відбутися це повинно до січня 2022 г. Крім цього, в планах у енергорегулятора вдосконалювати шлях приєднання до електричних мереж, над чим вони зараз і працюють.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*