фото не будет льгот для малого бизнеса

Зміни в умовах поставки електроенергії

У 2021 року можуть змінитися правила поставки електрики для бюджетних організацій і власників малого та середнього бізнесу. Зараз вони мають право скористатися універсальної послугою, яка для них була вигідна.

Що незабаром зміниться?

З січня 2021 р непобутові споживачі з потужністю до 150 кВт більше не зможуть скористатися “універсальної послугою”. У чому ж суть цих умов:

  • поставка електроенергії здійснювалася гарантовано для всіх бюджетних підприємств і дрібних бізнесменів;
  • для таких споживачів діяв вигідний тариф (роздрібна ціна);
  • право отримувати електроенергію на особливих умовах мали всі організації потужністю 50-150 кВт.

В кінці 2020 року (31 грудня) за призупинять універсальну послугу. Тепер низькою ціною зможуть скористатися тільки ті споживачі, потужність підприємств яких не перевищує п’ятдесят кіловат. Решта ж будуть змушені купувати електрику за звичайною ринковою вартістю. Про це днями заявила Національна комісія, яка займається регулюванням енергетичної сфери та комунальних послуг.

Зміни почнут уже з следующего року, їх відіб’ють у новому законопроекті. Кроме того, НКРЕКУ дает рекомендацію всім постачальником Такі фірми малого и СЕРЕДНЯ бізнесу для включення Нових умов поставки електроенергії.

До 31 грудня поточного року всі споживачі повинні вибрати нового постачальника і укласти з ним відповідний договір. Якщо цього не відбудеться, то електроенергією їх буде постачати постачальник так званої “останньої надії”. В такому випадку не варто очікувати хороших умов і вигідної ціни.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*