фото новая СЭС в Испании

Новая солнечная электростанция в Испании

В Іспанії скоро почнеться електромонтаж потужної сонячної електростанції. Планується також запровадити спеціальну систему, яка зможе моніторити роботу сонця.

Новий проект

Місто Куенка, яке знаходиться в Іспанії, стане місцем для монтажу сонячної електростанції. Проект взялася реалізувати компанія Hive Energy, яка дала йому назву Olmedilla. Відомі такі подробиці:

  • потужність майбутньої сонячної електростанції складе 169 МВт, вона займе площу 420 гектарів;
  • була обрана одноосьова система монтування, яка дасть можливість оптимізувати вироблення електроенергії;
  • застосування сонячних трекерів дозволить здійснювати великі поставки і знизити викид вуглецю в навколишнє середовище (буде дорівнювати нулю);
  • більше 50 тисяч домогосподарств в Іспанії будуть отримувати електроенергію від майбутньої СЕС;
  • в кінці поточного року почнеться будівництво станції, яке планується завершити вже в кінці 2021 року;
  • будівництвом займеться велика іспанська фірма ACISA, з якої вже обговорили всі важливі моменти майбутнього монтажу і уклали контракт.

Ізраїльський фонд Noy Fund також фінансуватиме проект Olmedilla. Його представники викупили акції і будуть впроваджувати свої плани через партнера в Іспанії (компанія Eranovum Energy). Для фірми Hive Energy сонячна електростанція Olmedilla стане черговим етапом у процесі розвитку поновлюваних джерел електроенергії. Загальна потужність всіх їх проектів складе 2,5 ГВт. Не так давно в місті Еспехо була побудована і введена в експлуатацію СЕС потужністю 46 МВт. Ці проекти допоможуть вивести поновлювані джерела енергії в Іспанії на належний рівень вже до 2050 року. Держава планує, що до цього терміну генерація буде відбувається тільки від ВДЕ.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*