фото как повысить энергоэффективность

Поради щодо підвищення енергоефективності

Підвищення енергоефективності будівлі дозволяє знизити комунальні витрати на електроенергію. Причому підвищити енергозбереження можна в своєму будинку, а також в його оточенні. Для цього варто навчиться застосовувати маленькі хитрощі.

Лайфхакі енергоефективності

Почати економити на електроенергії, а може і трохи заробити на цьому цілком реально. Проведіть рекомендовані роботи і переконайтеся, що витрати на електрику зменшилися:

  • Енергозбереження всередині будинку. Потрібно замінити старі звичайні лампи на сучасні LED-світильники. Також можна почати застосовувати побутову техніку класу А, яка економить електроенергію.
  • Утеплення. Потрібно виявити незахищені місця в будинку і зайнятися їх утепленням. Як варіант, можна скооперуватися з сусідами і спільно модернізувати будівлю. Для ефективного виявлення місць втрат тепла треба звернутися до ліцензованої організації з проведення енергоаудиту. Самостійно зробити тепловізійне обстеження буде важко.
  • Установка сонячних панелей на даху. Актуально така пропозицію для тих, хто живе в приватному секторі. Невелика сонячна батарея буде генерувати енергію для вашого домогосподарства. Якщо електроенергії буде з надлишком, то її можна продавати.
  • Системи для зберігання електрики. Запасатися електроенергією можна заздалегідь. І тоді в разі її дефіциту вийде черпати цей ресурс зі спеціальної системи.

Після виконання всіх запропонованих лайфхакsd енергоефективність підвищиться, а рахунки за комуналку стануть набагато менше. Звичайно, не всі ці кроки доступні кожному жителю нашої країни. Але утеплити будинок і поміняти лампочки під силу багатьом, а це вже благотворно позначиться на енергоефективності.
Якщо ви піклуєтеся не тільки про якість житла, а й про якість життя в більш широкому сенсі, тобто про навколишнє середовище – використовуйте електричний транспорт. Зараз це не тільки модно, але й зручно. До того ж такі транспортні засоби економні. Не буде шкідливих викидів, а значить повітря навколо вашого будинку стане значно чистішим.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*