фото электромонтаж на Новокиевской

Реконструкція Новокиївської підстанції

В цьому році здійснюється реконструкція на підстанції “Новокиївська”. Після завершення електромонтажу вона стане однією з найсучасніших станцій в технологічному аспекті.

Заміна обладнання

Реконструкція підстанції “Новокиївської” триває і зараз проходить активну фазу. Після проведення всіх запланованих робіт станція стане більш сучасною. Це буде досягнуто завдяки наступним діям:

  • Заміна обладнання, яке давно застаріло.
  • Розподільні пристрої 330 і 110 Кв будуть демонтовані, а на їх місці з’являться нові елегазові пристрої (КРПЕ). Вони вважаються набагато надійніше своїх попередників, а також дозволяють знизити експлуатаційні витрати.
  • Демонтаж автотрансформатора АТ-2 і установка АТ-3 потужністю 200 МВА. Це дозволить збільшити потужність ПС більш ніж на 600 МВА.
  • Реконструкція підстанції є важливою частиною розвитку енергетики нашої країни, так як “Новокиївська” живить більшу частину столиці і Київської області. також вона передає енергію від Рівненської та Хмельницької атомних станцій.

ПС повинна пройти всі етапи переобладнання вже до кінця 2021 року. У період перезапуску планується одночасно живити старе і нове обладнання. Це дозволить безперебійно забезпечувати електрикою населення і підприємства.

Фахівці вже встигли звести будівлю КРПЕ для 330 Кв, а також майже завершили будівництво будівлі для 110 Кв. Маслоприймачі для нового сучасного трансформатора змонтовані, залишилося облаштувати кабельні траси.

Реалізація цього проекту можлива завдяки розробкам інституту “Союзенергопроект”. Підрядниками виступають українська та казахстанська компанії, кошти виділяє міжнародний банк.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*