фото автономный островной курорт

Енергоефективний курорт на сонячній енергії

В Австрії компанія Silent Resorts спроектувала унікальний курорт, на якому з’являться незвичайні будиночків для туристів. Їх розташують на катамаранах з сонячними панелями.

фото енергоефективний острівний курорт

Новий австрійський курорт

Фірма Silent Resorts збирається впровадити новий проект курорту на сонячній енергії. У планах наступне:

  • На воді будуть розташовуватися катамарани висотою 18 і 24 метри, на даху яких змонтують сонячні панелі.
  • На кожному судні розташують батарею, потужність якої складе 26 кВт.
  • Акумулятори дозволяють живити не тільки ті самі водні транспортні засоби, а й будівлі розташовані поруч.
  • На кожному катамарані буде розкішний будиночок, який буде включати 4 люксових номери, ванні кімнати, кухні, обладнані всіма необхідними аксесуарами і навіть літні тераси для відпочинку.
  • Використовувати катамарани можна буде не тільки як житло, а й за їх прямим призначенням. Туристи зможуть плавати, куди їм захочеться на будь-який час – як на кілька годин, так і на кілька днів.
  • Будиночки для відпочинку можна пришвартувати біля узбережжя або виїхати у відкрите море і проводити свою відпустку там.

Крім самого комплексу з катамаранами буде також спеціальне місце для реєстрації гостей, де буде розташовуватися персонал. Біля узбережжя побудують ресторанні комплекси, басейни, тренажерні зали, спа-салони та інші необхідні для відпочинку місця. Наземна частина курортного комплексу також буде мати сонячні батареї. При цьому проект буде зберігати свою енергоефективність, так як комплекс буде забезпечувати себе електроенергією самостійно. Фірма Silent Resorts зазначає, що будівництво такого курорту вигідний захід. Крім мінімальних витрат на електрику, також не потрібно буде витрачати великі суми на оренду або купівлю сухопутних територій.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*