фото финансы для энергоэффективности

Фінансування сфери енергоефективності

Європейський Союз поки припиняє фінансувати український Фонд енергоефективності. При цьому програми по теплим кредитам будуть закривати, а ОСББ стануть основною структурною одиницею в цій галузі.

Умови для фінансування

Голова Представництва Європейського Союзу в нашій країні, зробив важливу заяву з приводу розвитку енергоефективності. Він повідомив, що до 2021 року поки не планується вкладати кошти в український Фонд енергоефективності. Це не передбачено державним бюджетом. Фонд повинен фінансуватися нашою державою. Також було відзначено, що програма теплих кредитів є марною. Вона створює нездорову конкуренцію на даному ринку і неефективно використовує гроші з бюджету.

Європейський Союз готовий фінансувати і розвивати енергоефективність в Україні.
Планується виділити близько 100 мільйонів євро на різні проекти. Якщо наша країна хоче домогтися енергетичної незалежності, то розвиток цієї сфери просто необхідний. Також відзначалися переваги розвитку цього напрямку:

  • Україна зможе стати енергетично незалежною країною, як і багато інших європейських країн.
  • Економія грошей для населення, так як тарифи на електрику знизяться. Це створюватиме більш комфортні умови для українських сімей і підприємств.
  • Держава зможе знизити субсидії і пільги, а також отримати вільні кошти в бюджеті, які можна буде перенаправити на розвиток медицини чи освіти.

Розвиток енергоефективності дасть можливість стабілізувати економічний стан країни.
В даний момент український Фонд енергоефективності вже отримав близько двохсот заявок на проведення енергомодернізації в багатоповерхових житлових будинках.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*