фото зеленый дом

Енергоефективний хмарочос в Нью-Йорку

Унікальний хмарочос з’явиться в США. Над цим проектом активно працювала французька компанія, і вона незабаром готова запустити свою розробку.

В гармонії з природою

Нове висотна будівля з’явиться на острові Рузвельта. Воно буде мати, стіни з зеленню, фотоелектричні фасади, на ньому будуть встановлені вітрові турбіни для автономного енергозабезпечення. Група архітекторів з Парижа, які працюють в компанії Respublika, займалася розробкою цього проекту. Будівельні роботи поки не стартували, але вже відомі такі подробиці:

  • будівлю буде житловим, тобто люди зможуть купувати квартири в цьому хмарочосі;
  • в планах звести сто шістдесят поверхів;
  • висота хмарочоса буде досягати 737 метрів;
  • буде встановлено 36 вітрових турбін, висаджено 1600 дерев та чагарників;
  • в цілому хмарочос зможе похвалитися 24 тисячами квадратних метрів зелених стін і 7 тисячами квадратних метрів фотоелектричних фасадів.

Звивиста структура будівлі є символом гармонії у відносинах людини і природи. Ми повинні віддавати належне нашій планеті, піклуватися про неї, жити в мирі та злагоді. Саме такий посил хочуть донести творці проекту всьому людству.

фото чистий будинок

Для будівництва будуть використовувати екологічно чисті матеріали, наприклад, дерево. Також будуть використовувати теплові насоси. Крім цього, архітектори відзначають особливості проектування будівлі. Так, в кожній квартирі передбачено кабінет. Це дасть можливість багатьом людям працювати вдома віддалено, тим самим істотно знизиться трафік міста.

Хмарочос дозволить підтримати тенденцію енергетичної поміркованості.  Скорочуватимуться викиди шкідливих речовин в навколишнє середовище і споживання електроенергії. Фахівці сподіваються, що при збереженні такої тенденції, вже до 2050 року вуглецевий слід стане менше. Показник перетвориться з позитивного в нейтральний.

Будинок, на фасаді якого висаджують дерева, які не унікальний. У Дюссельдорфі вже функціонує будівлю з 30 тисячами дерев.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*