фото предприниматель

Стан галузі енергоефективності в країні

Сергій Ліщина дав інтерв’ю одному з видань. Він вважає, що держава зобов’язана виробити стратегію енергоефективності на кілька років вперед і слідувати їй.

Розвивається повільно

На думку Сергія Ліщини, який є підприємцем і власником декількох компаній, енергоефективність в нашій країні знаходиться не на належному рівні. Бізнесмен поділився своїми думками з журналістами:

  1. Енергоносії почали сильно дорожчати ще в 2000 році, тому багато європейських країн почали активно впроваджувати проекти енергоефективності. Україна відстала в цьому плані.
  2. У нашій країні енергоефективність початку добре розвиватися в 2016 році, але до 2019 року ця тенденція пішла на спад.
  3. Всі програми є вимушеними (наприклад, спроба піти від споживання російського газу).
  4. Стратегія по впровадження енергоефективності повинна бути стабільною і поетапною, а не наслідком політичних нерівностей і зміни влади.

Ліщина заявив про повільний розвиток цієї сфери. Він також нагадав, що Фонду енергоефективності вдалося підключити до роботи понад 140 ОСББ. Це відбулося незважаючи на скромний бюджет. Значить, все задумане можна здійснити, якщо є хороший план і бажання.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*