фото крышная СЭС на Троещине

Велика сонячна станція на Троєщині

В одному з районів Києва на даху багатоповерхового будинку встановили сонячні батареї. Вона стала найпотужнішою дахової станцією серед існуючих в нашій країні.

Інновації ОСББ

На Троєщині вже завершився електромонтаж масштабного проекту ОСББ. Тут з’явилися сонячні батареї, які суттєво поліпшать якість життя жителів багатоповерхового будинку. Така інновація дає багато переваг:

  • фірма-інвестор Аврора ТЕРМ не тільки звела сонячну електростанцію, але і зробить ремонт даху в чотирнадцяти під’їздах;
  • з появою геліоелементов в багатоповерховому будинку також зможуть зробити хороше освітлення, налагодити роботу ліфтів і насосних станцій в підвальних приміщеннях;
  • мешканці будинку будуть отримувати комунальні послуги за дешевшим тарифом.

Сонячна станція розташована за адресою проспект Романа Шухевича, 30. Компанія-інвестор бере в оренду дах і буде платити за це сорок тисяч гривень. За ці кошти вийде облагородити будинок і прилеглу територію. Крім того, Аврора ТЕРМ бере на себе обов’язок постійного ремонту даху.

Керівник ОСББ розповів про переваги роботи об’єднання і закликає всі багатоповерхові будинки також долучатися до таких вигідним проектам.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*