фото Слуцк

Помилкові скарги на вуличне освітлення

Жителі міста Слуцька незадоволені висвітленням вулиць, що і демонструють в своїх постійних скаргах. Адміністрація міста стверджує, що приводу для невдоволення немає.

Розбір коментарів

Вуличне освітлення Слуцька досить гарне. При цьому 70 відсотків жителів цього міста так не вважають і неодноразово скаржаться до місцевих органів управління.
Представники влади вважають ці заяви помилковими. В мережі почали бурхливо обговорювати це питання. Журналісти проаналізували коментарі в мережі і вислухали пропозиції:

  • Можна провести електромонтажні роботы по установці освітлення з датчиками, які реагують на рухи. У такому випадку люди будуть задоволені, а влада зможе економити.
  • Інші вважають, що самі люди повинні думати про свою безпеку і користуватися ліхтариками при переході по пішохідних переходах.
  • Деякі двори не можна так швидко висвітлити, як хотілося б. Це відбувається в старих районах, в яких цього не було в проектуванні. Але вихід є: установка світлодіодних прожекторів. Просто жителі таких будинків теж повинні брати участь в процесі.

Невдоволених мешканців Слуцька дуже багато, але є й ті, які розуміють дії влади і готові докласти свої зусилля для освітлення рідного міста.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*