фото энергоофис ясно

Новий бренд YASNO

В Україні з’явився новий бренд під назвою Yasno. Тепер ця компанія займеться постачанням електроенергії для багатьох житлових будинків і підприємств.

Зручніше мобільного зв’язку

Yasno став новим проектом українського ДТЕК. Нова торгова марка зможе забезпечувати електрикою більше 3 мільйонів українців, які проживають в Дніпропетровській, Київській і Донецькій областях. Далі планується розширення і охоплення інших територій нашої країни. Yasno також зможе вирішувати питання про енергоефективність будівель.

Вже почали свою роботу 4 сервісні центри. В недалекому майбутньому планується відкрити ще 15, щоб в кожній області було таке установа. Yasno буде працювати відразу за кількома важливими напрямками:

  • підвищення енергоефективності, енергоаудит, системи збереження електрики, розвиток і будівництво сонячних панелей на дахах;
  • возможность быстрой зарядки электрических машин;
  • впровадження послуги «розумний» світло.

Уже зараз видно велику роботу і зроблено кілька кроків вперед: створено колл-центр, додатки для смартфонів, адаптація під Вайбер. Планируется, что сервисы по энергетике станут такими же комфортными и доступными, как и мобильная связь или интернет.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*