фото последствия поставки электроэнергии из России

Енергетична капітуляція?

Колишній український міністр палива та енергетики вважає неприпустимим налагоджувати імпорт електрики з Росії. Це зробить нашу країну політично вразливою, і по суті є добровільною капітуляцією.

Енергозалежність України

Іван Плачков опублікував матеріал в одній з українських газет з питання енергетичної ситуації в нашій країні. Ще на початку жовтня з ініціативи А.Герус було розпочато імпорт електрики з Росії. Плачков бачить в цьому кілька негативних моментів:

  • За один календарний рік поставка електроенергії буде здійснюватися в обсязі 34 164 мільйонів кВт-годин. Через це наша країна буде повністю залежати від таких ресурсів.
  • Видобуток вугілля істотно знизиться, адже в ньому не буде гострої потреби. Шахти на Донбасі почнуть закриватися, а люди залишаться без роботи.
  • Українські теплоелектростанції також прийдуть в занепад.
  • Можлива криза в атомній енергетиці нашої країни.

Всі ці події можуть привести до кінця євроінтеграції України. Ми втратимо підтримки європейських країн, що сильно позначиться на економічному стані нашої країни.

Плачков підсумував, що курс на Росію, погубить енергетику України. Уже через рік-півтора ми залишимось без допомоги зарубіжних інвесторів і будемо залежати від однієї країни.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*