фото электромонтаж на подстанции

Модернізація підстанції

Близько 90 мільйонів гривень готові вкласти в розвиток підстанції «Вулкан», яка знаходиться на лівому березі Києва.

Потужність стане більше

Дніпровський район Києва є досить великим, і чисельність його населення постійно зростає. А це означає, що зростає і потреба в електроенергії. Тому прийняли рішення про модернізацію станції. Що саме буде відбуватися найближчим часом:

  1. Електромонтажні роботи пропонують заміну старих трансформаторів, потужність яких становить всього 25 МВА. З’являться нові, сучасні потужністю 40 МВА.
  2. Якщо роботи пройдуть за планом, то вже через 2-3 роки вийде приєднати до підстанції Дніпровського району близько двох тисяч будинків і різних установ. Це в 1,5 рази більше нинішніх підключень.
  3. Планується також заміна вимикачів, розподільних осередків, кабелів. Модернізація торкнеться охоронної системи, пожежної і навіть вентиляції та опалювальних приладів.

Майже повністю оновлена підстанція зможе працювати по-іншому. Вона стане сучасним об’єктом, якому під силу забезпечувати чимало будинків і структури. При цьому буде забезпечена стабільність, так як планується відсутність істотних збоїв в подачі електрики.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*