фото выброс парниковых газов

Малий ефект від екоподатку

Кожна країна хоче свого якнайшвидшого розвитку, в тому числі і у фінансовій сфері. При цьому не слід завдавати шкоди навколишньому середовищу і людям, які там живуть.

Слід платити податок

Підприємства промисловості та енергетики погано впливають на природу і всі її складові. Однак, без них людина вже не зможе комфортно існувати. Яка саме шкода завдається природі:

  1. Промислові підприємства викидають багато речовин, які забруднюють грунт, воду та інші ресурси.
  2. Енергетика виробляє парникові гази. Вони порушують загальний баланс в природі, так як потрапляють в атмосферу і поступово змінюють клімат.

Для того, щоб контролювати ці сфери, в багатьох країнах вводять так званий екологічний податок. Введення такого податку планується і в Україні, адже зовсім недавно країна підписала Паризьку угоду.
В рамках угоди першочерговим завданням є проведення енергоаудита багатьох будівель, щоб оцінити їх енергоспоживання. Ця система вже працює, але пора підключати інші важелі для підвищення енергоефективності в країні. За рахунок екоподатку можна поповнити бюджет і хоч трохи вберегти природні ресурси. Однак, не варто сподіватися на велике поповнення бюджету.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*