фото новое освещение

Освітлення в Кам’янському

Уряд впритул зайнявся благоустроєм Дніпропетровської області. В цьому році з держбюджету було виділено понад 14 мільйонів гривень на ремонтні роботи.

Досягнення в Кам’янському

За 6 місяців поточного року вже можна побачити результати модернізації Каменського і порахувати витрати на ремонтні роботи. Влада міста відкрито розповідає про це:

  • Електромонтажні роботи зажадали з бюджету близько 8 мільйонів. За ці гроші вдалося замінити понад 2 тисячі старих лампочок на всіх вулицях, встановити нові світильники в кількості 1113 штук.
  • Вуличне освітлення всередині житлових будинків і кварталів поповнилося новими лампами і світильниками в кількості 1700 штук.
  • Замінили близько 30 кілометрів старого кабелю. На ці заходи з бюджету пішло понад 3 мільйони.

Вдається упорядковувати ще й дороги, на яких встановили світлофорні об’єкти, розкреслили нову розмітку, полагодили старі світлофори. Найбільш аварійні ділянки доріг відремонтували, на що пішло понад 18 мільйонів гривень.

Такі швидкі результати в Кам’янському надихають жителів країни. Сподіваємося, що незабаром українці забудуть про погані дороги і темні вулиці в усіх населених пунктах.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*