фото энергоаудит в министерстве

Тепломодернізація міністерства

Закон про енергозбереження торкнувся і державних установ. Незабаром будівля, в який розташовується міністерство з будівництва та житлово-комунального господарства, пройде термомодернізацію.

Суть програми

Геннадій Зубко, який є главою міністерства, представив велику інформацію на своїй сторінці у Фейсбуке. Владою планується два етапи модернізації :

  1. Енергоаудит, енергоаудит, моніторинг системи електроенергії, створення власного пункту теплопостачання. Окрім цього, слід почати застосовувати інші, вигідніші джерела для забезпечення будівлі електроенергією.
  2. Ремонт вентиляції, опалювальної системи, а також утеплення крівлі. Система освітлення також підлягає ремонту. Будуть встановлені нові енергозбережні джерела освітлення.

Геннадій Зубко пояснює, що такі зміни допоможуть істотно економити. За попередніми підрахунками за рік ця сума складе приблизно 300 тисяч гривень. Планується модернізувати і інші будівлі державного значення, яких в нашій країні близько 77 тисяч.
Україна потребує змін, які незабаром почнуться по всіх містах і регіонах. Успіх однієї програми стане початком для оновлення інших установ.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*