фото кличко об уличном освещении

Мер про вуличне освітлення Києва

Володимир Кличко поділився хорошими новинами з питання освітлення в столиці. Він зазначив, що за останній час на вулицях міста з’явилося багато нових ліхтарів.

Модернізація освітлення Києва

Мер міста коментує, що вуличне освітлення оновлюється не тільки на центральних вулицях і проспектах. Найближчим часом планується замінити старі ліхтарі на нові на 120 вулицях міста.
Мер Києва активно бере участь в такій модернізації і навіть демонструє деякі електромонтажні роботи на своїй сторінці в Facebook. Він розповідає наступне:

  • роботи ведуться постійно і з кожним днем у столиці стає безпечніше і затишніше;
  • планується монтаж близько 15 тисяч нових LED-світильників, які будуть економічніше, сучасніше і набагато яскравіше попередніх;
  • в найближчому майбутньому по-новому засвітяться вулиці Бориспільська і Ломоносова, а також ведуться роботи на Столичному шосе.

Віталій Кличко також інформує, що нововведення торкнеться не тільки центру міста. Всі жителі столиці зможуть повною мірою насолодитися новим освітленням. На своїй сторінці в соціальній мережі мер показав відео. На ньому видно, як проводиться робота по встановленню нових ліхтарів у Голосіївському районі.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*