фото освещение в Дергачах

«Енергія світла» в Дергачах

Програма «Енергія світла» була розроблена два роки тому. Протягом цього часу Юлія Світлична підтримувала ідею, тому вже можна говорити про результати. У Дергачах, в одному з райцентрів Харківської області, електромонтажні роботи вже закінчені.

Нове освітлення в Дергачах

За два роки вуличне освітлення міста Дергачі поповнилося на 60 нових ліхтарів. Перший заступник Дергачівської міської голови Владислав Кисіль ділиться успіхами. Він розповів, що освітлення по вулиці 23 серпня, а також Садовій повністю відремонтовано. Тут знаходяться школи, тому це так важливо для міста. Діти вчаться у другу зміну і повертаються додому в темний час доби. Раніше старі лампочки постійно перегорали, а міняти їх довго і дорого. Також Кисіль зазначив, що нові ліхтарі і лампочки не тільки набагато гарніше і яскравіше. Вони суттєво економлять бюджет міста, і рахунки за електрику тепер будуть набагато менше.

Також в Дергачах провели ремонтні роботи в багатьох будинках, які знаходяться в розпорядженні комунальних служб. У них відновили освітлення в під’їздах, а в деяких повністю замінили. Тепер в місті завжди світло і красиво.
Програму «Енергія світла» планують продовжувати до 2021 року. За цей час збудуться такі плани:

  • ремонт або будівництво нових освітлювальних мереж по всіх населених пунктах;
  • повне освітлення під’їздів;
  • монтаж нових світильників по всій Харківщині (вже здійснили більше 50% запланованого);
  • виділення 55 мільйонів гривень на цю програму.

Жителі Дергачів вже відчули на собі всі принади програми «Енергія світла». Незабаром очікуємо поліпшення по всій Харківській області.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*