фото лещинский об энергоаудите

Енергоаудит сприяє підвищенню енергоефективності

Останні кілька років в Україні приділяється велика увага питанням енергозбереження, яке дозволяє значно скоротити витрати на спожиті енергоресурси.

Термомодернізація будинків актуальна для житлового фонду України

У світовій будівельній галузі намітилися наступні тенденції:

  • раціональне використання енергетичних ресурсів;
  • використання автономних альтернативних джерел енергії;
  • використання енергоефективних технологій та матеріалів.

Більше 90% будівель в нашій країні не відповідають європейським нормам по енергоефективності. Енергоспоживання в Україні на один кв.м. житла становить близько 400 кВт * год на рік, тоді як в Європі цей показник для старих будівель (побудованих до 1970 р) складає 300 кВт * год на рік. У зв’язку з цим, витрати українців на комунальні послуги значно перевищують витрати населення сусідніх країн.

Фахівці стверджують, що за допомогою заходів з термомодернізації можна зменшити втрати енергії і збільшити рівень енергоефективності будинку. А для цього необхідно провести енергоаудит . Він допоможе виявити слабкі сторони будівлі, а кваліфіковані співробітники служби аудиту нададуть звіт, в якому детально повинні бути висвітлені проблемні питання та методи їх усунення.

Дані, отримані при енергоаудиту, повинні використовуватися не тільки при модернізації житла, але і при його проектуванні.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*