фото выдают теплые кредиты

В цьому році буде завершена видача «теплих кредитів»

У 2018 році багато ОСББ підвищили енергоефективність свого житла і заощадили на оплату комунальних послуг за рахунок програми “Теплі кредити”, яка дає можливість повернення до 70% коштів, витрачених на утеплення будинків.

Актуальність підвищення енергоефективності зростає

«Теплі кредити» представляють собою спеціальну програму надання державою фінансової допомоги власникам житла при його термомодернізації. У Мелітополі міська адміністрація крім того ще й відшкодовує процентну ставку по взятому кредиту на виконання відповідних робіт. Але в минулому році тільки деякі ОСББ скористалися цими пільговими умовами.

З кожним роком актуальність підвищення енергоефективності житла зростає в зв’язку з ростом оплати комунальних послуг. Житлові будинки старої споруди мають ряд проблем:

  • старі вікна;
  • зношені двері;
  • дах, що пропускає холод.

У зв’язку з цим, для багатоповерхівок в першу чергу необхідний енергоаудит. Він дасть зрозуміти, де в будівлі знаходяться слабкі місця, що перешкоджають збереженню тепла.

Міська влада Мелітополя закликає ОСББ скористатися вигідними умовами надання кредитів і потурбуватися про своє житло. «Теплі кредити» будуть доступні ще рік, після чого умови державної програми будуть змінені.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*