фото электростанция на водороде

Компанія Hyundai створить новий тип електричної станції

Виробник автомобілів Hyundai спільно з фірмами Korea Power і Deokyang буде працювати над проектом створення водневої електричної станції.

Електростанція дозволить поліпшити екологію планети

Принцип роботи електростанції нового типу заснований на технології, розробленої Hyundai для позашляховика міського типу NEXO. Основу електричної станції будуть складати:

  • водневе паливо;
  • контейнерні генератори, продуктивністю 500 кВт;
  • потужні модулі харчування.

Електростанція буде розміщена поруч з нафтопереробним комбінатом, в результаті діяльності якого утворюється водень, як вторинна сировина. Поставка водню на станцію буде здійснюватися за допомогою трубопроводу. Таке логістичне рішення дозволить скоротити транспортні витрати з доставки палива і використовувати місцеве вторсировину, яка раніше було не затребувана.

Станція зможе генерувати до 8 тисяч МВт на годину, що забезпечить електрикою близько 2 тис. будинків. Постачання електроенергії в домогосподарства буде повністю екологічним, так як в результаті діяльності електростанції не буде шкідливих викидів в атмосферу.

Крім того, участь в даному проекті дасть можливість компанії Hyundai вийти зі своїми новітніми технологіями на новий сегмент ринку.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*