фотоэлектромнтаж в украинском доме

У Маріуполі реконструюють міський палац культури

Міська влада Маріуполя планує повністю відремонтувати “Український дім”. Завершення робіт за умови наявності коштів на їх проведення намічено на 2020 рік.

Проект фінансуватиметься за рахунок міського бюджету

Згідно з підрахунками фахівців орієнтована вартість усього проекту становить 92 млн. гривень. Ця сума передбачає виконання таких робіт:

  • капітальний ремонт приміщень;
  • модернізація холів на поверхах, залів для глядачів і спортзалу;
  • декоративне оформлення приміщень;
  • благоустрій території.

В рамках даного проекту передбачені масштабні роботи по зміні і декорування інтер’єрів приміщень. Для виконання цих робіт будуть залучені кращі майстри і художники-оформлювачі. Підвісні стелі прикрасять хол і зали для глядачів. На першому поверсі для відвідувачів будуть організовані комфортні зони відпочинку і розміщений бар.

Після закінчення робіт з реконструкції жителі Маріуполя зможуть побачити біля будівлі оновлене вуличне освітлення і озеленену територію з елементами ландшафтного дизайну.

В даний момент працівники проводять реконструкцію фонтанів і прилеглої паркової території. У парку Гурова вже провели попередні роботи, які дадуть можливість почати оновлення пішохідних доріжок і фонтану.

Вже зроблено…

Керівник Комунального підприємства Міське управління капітального будівництва розповіла, що перший етап робіт буде реалізований за рахунок фінансування Департаменту захисту екології, а другий – за рахунок міського бюджету. На сьогоднішній день вже зробили демонтаж фонтанів, їх каркасів і підвідних трубопроводів, а також асфальтового покриття навколо них. Завершено електромонтажні роботи по установці нових приладів вуличного освітлення, елементів підсвічування архітектурних і ландшафтних форм, нової системи автоматичного поливу газонів. Якщо не буде проблем з фінансуванням, то всі роботи будуть завершені до 2020 року.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*